ثبت نام کارگاه آموزشی(در 12 تیر توسط مایکل)

دوره های از نوع کار و دانش، طرح فاطر و انفال و دوره ها از نوع كارگاه زندان,كارگاه پادگان,كارگاه صنايع,کارگاه جوار دانشگاهی,کمپ,…..

دوره های از نوع کار و دانش، طرح فاطر و انفال و دوره ها از نوع كارگاه زندان,كارگاه پادگان,كارگاه صنايع,کارگاه جوار دانشگاهی,کمپ,مرکز درمان اجباری,سکونت گاه غیر رسمی در فهرست زیر قابل مشاهده نبوده و تنها توسط کارشناسان مراکز قابلیت رویت و ثبت کاراموز را دارند.

اهداف برگزاری کارگاه های آموزشی در مرکز اطلاعات علمی

نقش آموزش در هر جامعه ای در جهت شکوفایی استعدادها و رشد و تعالی ارزش های زندگی انسان ها و انعکاس آن در گستره زندگی فردی، سازمانی و اجتماعی آنان از اهمیت ویژه ای برخوردار است. امروزه و با پیشرفت روزافزون دانش بشری در عرصه های گوناگون علمی و تحقیقاتی نقش آموزش بسیار تعیین کننده است. به گونه ای که افزایش سطح معلومات و دانش و آگاهی های پژوهشگران و محققان و استفاده از روش های روزآمد و کاربردی با پیشرفت هر جامعه ای رابطه مستقیم دارد.

به همین منظور مرکز اطلاعات علمی جهاد دانشگاهی به عنوان یک مرجع بزرگ نشر علم در ایران با هدف ترویج و گسترش فرهنگ تحقیق و پژوهش در کشور اقدام به برگزاری دوره های آموزشی با موضوعات گوناگون علمی نموده است.

دوره های آموزشی این مرکز با حضور اساتید صاحب نظر، مجرب و متخصص در حوزه های گوناگون برگزار شده و برای حاضران گواهی نامه معتبر شرکت در دوره صادر می گردد.

معرفی دوره های آموزشی مرکز اطلاعات علمی

دوره آموزشی ارتقای رتبه علمی نشریات بر اساس معیارهای بین المللی و پایگاه های معتبر علمی

یکی از بزرگترین دغدغه های نشریات علمی پژوهشی در کشور کسب استانداردهای لازم جهت نمایه شدن در پایگاه های استنادی بین المللی نظیر ISI و Scopus می باشد. در این دوره آموزشی که ویژه مسئولان نشریات علمی تدوین شده است، اصول و راهکارهای موثر و مفید در زمینه نمایه شدن این نشریات در نمایه های معتبر بین المللی ارائه می گردد.

– دوره آموزشی داوری مقالات علمی

آشنایی پژوهشگران و محققان با فرآیند داوری مقالات علمی از زمان ارسال مقالات تا بررسی و در نهایت اعلام پذیرش و یا رد مقالات از سوی داوران، هدف اصلی برگزاری این دوره آموزشی می باشد. ضمن آنکه محققان با موانع و مشکلاتی که باعث عدم پذیرش مقالات توسط داوران می گردد، آشنا می شوند.

  • دوره آموزشی آشنایی با مفاهیم سرقت ادبی-علمی (Plagiarism)
  • دوره آموزشی نرم افزار مدیریت اطلاعات علمی (EndNote)
  • دوره آموزشی مقاله نویسی علمی

هدف از این دوره آشنایی دانشجویان و دانش‌آموختگان با مراحل ارتباط موثر در جامعه است. براي دستيابي به يك ارتباط خوب و مؤثر كلامي و يا غير كلامي ، علاوه بر داشتن باورهاي مناسب ، لازم است روش ها و مهارت هاي ارتباط برقرار كردن با ديگران را نيز فرا گرفت بسياري از رفتارهاي ما مثل نحوه برقراري ارتباط با ديگران ، محصول عادت هاي ماست . پس اولين گام كسب آگاهي و شناخت درست اصول ارتباطي براي اصلاح نگرش و كشف مهارت هاي جديد ارتباطي است، که با اطلاع از روش های درست و اجرای تکنیک های مربوطه می توان در کسب و کار نیز موفق بود.

مرکز اطلاعات علمی آمادگی دارد تا با همکاری سایر سازمان ها و مراکز علمی، در راستای ارتقای سطح دانش علمی اعضای آن مجموعه اقدام به برگزاری هرگونه کارگاه آموزشی به صورت مشترک نماید.

پیام بگذارید

You must be logged in to post a comment.

back to top